Polski Adwokat Imigracyjny Clearwater 727-538-4171- Pytania i Odpowiedzi

Prawo Imigracyjne – Obywatelstwo – Pytania i Odpowiedzi, Odpowiada Polski Adwokat Imigracyjny w Clearwater, Agnieszka Piasecka 727-538-4171

„Waiver imigracyjny” czyli wybaczenie złamania prawa imigracyjnego

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat „Waiver imigracyjny” czyli wybaczenie złamania prawa imigracyjnego.

Ślub przed upływem 90 dni od wjazdu do USA – oszustwo imigracyjne?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat “reguły 90 dni” kreującej domniemanie oszustwa imigracyjnego przy aplikacji o zieloną kartę przez małżeństwo.

Usunięcie warunków z tymczasowej zielonej karty

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat usunięcia warunków z tymczasowej zielonej karty.

Wiza narzeczeńska czy małżenska?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada omawia tematykę dotyczącą wiz narzeczeńskich i małżeńskich.

Czy mogę starać się o zwolnienie z testu przy egzaminie na obywatelstwo?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę starać się o zwolnienie z testu przy egzaminie na obywatelstwo?

Czy mogę ubiegać się o obywatelstwo jeżeli byłem w przeszłości karany?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o obywatelstwo jeżeli byłem w przeszłości karany?

Kiedy mogę ubiegać się o obywatelstwo USA na bazie małżeństwa z obywatelem USA i jakie warunki muszę spełnić?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Kiedy mogę ubiegać się o obywatelstwo USA na bazie małżeństwa z obywatelem USA i jakie warunki muszę spełnić?

Obywatelstwo USA – długość pobytu w USA i częste podróże

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie dotyczące długości pobytu w USA i wpływu zagranicznych podróży na możliwość uzyskania obywatelstwa USA

Obywatelstwo USA – Pytania i Odpowiedzi – Część 1 

Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi (część 1) na temat Obywatelstwa USA. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. 

Obywatelstwo USA – Pytania i Odpowiedzi – Część 2 

Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi (część 2) na temat Obywatelstwa USA. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. 

Dlaczego warto zostać obywatelem Stanów Zjednoczonych

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Dlaczego warto zostać obywatelem Stanów Zjednoczonych?

Na czym polega test na Obywatelstwo USA?Na czym polega test na Obywatelstwo USA? 

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Na czym polega test na Obywatelstwo Stanów Zjednoczonych?

Jakie są możliwości zwolnienia się z testu na obywatelstwo? 

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie są możliwości zwolnienia się z testu na obywatelstwo?